22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji pani Joanna Borkowska zebrała wszystkich uczniów, by porozmawiać z nimi o konieczności ochrony naszej planety i promowaniu proekologicznych działań. Wszyscy jesteśmy za nią odpowiedzialni!
Hasło tegorocznych obchodów Dnia Ziemi to "Planeta kontra plastik". Jak wykorzystać plastikowe wiadereczka lub butelki? Można zrobić osłonki na doniczki. W jaki sposób? To wytłumaczyła na lekcjach plastyki pani Monika Rutkowska. Takie praktyczne wykorzystanie odpadów to cenna lekcja dla wszystkich.