• TOTUS TUUS

• Uczennica klasy V Dorota Kucharska, pod kierunkiem nauczycielki religii p. Ludmiły Graduszewskiej, wzięła udział w rejonowym konkursie TOTUS TUUS.
            Gratulujemy zajęcia III miejsca.

• Szkolny konkurs Wiedzy Ogólnej o Polsce

• Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy Ogólnej o Polsce zorganizowanego przez p. Monikę Rutkowską i p. Magdalenę Bator.

Kategoria I:
            Milena Krupa
            Szymon Stępień
            Mateusz Widawski
            Maja Żak

Kategoria II:
            Kacper Adamczyk
            Daniel Kośmider
            Igor Popławski
            Agata Załachowska

Kategoria III
            Kinga Burniewicz
            Jakub Popławski
            Marcel Wojtczak

Kategoria IV
            Monika Sygnowska
            Wojciech Nowak
            Paweł Życzyński

• Konstytucja 3 Maja

• Na uroczystym apelu uczciliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
            Konstytucję uchwalono w 1791 roku – była ona pierwszą w Europie i drugą na świecie po konstytucji amerykańskiej. Określiła ustrój państwa oraz prawa i obowiązki człowieka i obywatela.
            W programie artystycznym, przygotowanym pod kierunkiem p. Moniki Rutkowskiej i p. Magdy Bator, uczniowie udowodnili, jak ważne to było wydarzenie. Informacje historyczne i piękną recytację wierszy patriotycznych wzbogaciły piosenki w wykonaniu Marysi i Zuzi.