Poprawa infrastruktury

O szkole

Absolwenci

1945/46-(ukończyli obowiązek szkolny): Augustyniak Teresa, Ciżmowski Franciszek, Grochowska Adela, Karpiński Konrad, Klaczyński Alfons, Klaczyński Klemens, Matczyńska Margot, Sikora Genowefa, Sikora Stanisław, Witkowicz Ignacy.

1946/47-(ukończyli obowiązek szkolny): Bator Anna ,Burda Alfreda, Cuper Mieczysław, Długosz Helena, Lisiak Anna,Klaryńska Helena, Nowaczyk Jan, Pawlak Kazimierz, Pietrzak Aleksandra, Pietrzak Stanisław, Pospieszny Edward, Pytlarz Edward, Ratajczyk Irena, Richau Janina, Rusek Leokadia, Weiss Maria, Winiarski Ludwik.

1947/48-(ukończyli obowiązek szkolny): Hermann Józef, Lisiak Teresa, Markiewicz Stanisław, Nowak Zofia, Popławski Józef, Radke Urszula, Skórnicka Marianna, Wawrzos Maria, Wienke Alojzy, Winiarska Genowefa.

1947/48-13 osób ukończyło szkołę lecz brak ich danych. Na podstawie informacji p.Aleksandry Jakubczyk(z domu Pietrzak) ustalono nazwiska 15 osób uczęszczających do tej klasy: Bator Anna, Ciżmowski Franciszek, Gruszka Zygmunt, Karpiński Konrad, Matyja Jan, Nowaczyk Jan, Pawlak Józef, Pawlak Kazimiera, Piechowska Maria, Pietraszewska Krystyna, Pietrzak Aleksandra, Pietrzak Stanisław, Pytlarz Edward, Rusek Leokadia, Winiarski Ludwik. 13 osób złożyło pozytywnie egzamin przed komisją. Egzamin ten był równoznaczny z ukończeniem 7 klasy szkoły podstawowej.

1948/49-Bator Krystyna, Bluma Czesława, Bocheńska Zenona, Fijołek Edmund, Górecka Helena, Grzebalska Maria, Kabat Eugenia, Karpińska Gertruda, Komorowska Zofia, Kozieł Feliks, Nowaczyk Danuta, Nowak Henryk, Obarzanek Marta, Patycki Joachim, Pawlak Józef, Pietraszewski Fryderyk, Pytlarz Krystyna, Szymkowiak Kunegunda, Rusek Emilia, Winiarska Genowefa.

1949/50-Augustyniak Helena, Cuper Edward, Cuper Zygmunt, Czaja Kazimierz, Gajewski Julian, Matyja Anna, Mikosz Jadwiga, Pietrzak Wanda, Nowicka Zofia, Piechowski Edward, Pytlarz Mieczysław, Rufkiewicz Leon, Spychała Barbara, Wendland Alojzy, Witkowicz Tadeusz, Zalech Edmund.

1950/51-Burda Jan, Cuper Łucja, Hartman Piotr, Jamroz Marianna, Jaworek Zofia, Klaczyńska Brygida, Kuhn Angelika, Maciejwska Aniela, Markiewicz Maria, Michalska Monika, Motyl Irena, Orzechowska Maria, Patyna Heinz, Pawlak Jan, Piechowska Krystyna, Popławska Krystyna, Radke Jan, Skwarek Antoni, Sankowski Zygfryd, Łęga Róża, Stolarczyk Jadwiga, Wendland Monika, Wendland Margita, Widawski Edward, Zakrzewska Danuta.

1951/52-Bocheński Kajetan, Bluma Irena, Cuper Jan, Erazmus Aniela, Hetmańczyk Eleonora, Hetmańczyk Zofia, Hinc Regina, Kaczmarek Bronisław, Komorowska Adela, Kosarzycka Regina, Kozieł Anna, Matyja Kazimierz, Michałek Irena, Nowak Józef, Nowak Stanisław, Pawlak Barbara, Piwowarczyk Stanisław, Popławski Antoni, Radzicka Dominika, Tatara Alicja, Weiss Irmgarda, Wendland Adela, Samiec Regina, Witkowicz Janina, Wypiór Aurelia, Wypiór Stanisława.

1952/53-Burda Stanisław, Górska Halina, Górska Jadwiga, Karpińska Brygida, Kozieł Edwarda, Kwiecień Marianna, Piechowska Janina, Piotrowicz Teodora, Pytlarz Józef, Pytlarz Rozalia, Skórnicki Henryk, Smolich Kazimiera, Tatara Stefan, Majcher Janina, Winiarski Jan, Wróblewska Irena.

1953/54-Franz Eleonora, Freza Irena, Freza Zyta, Gapiński Zdzisław, Hetmańczyk Karol, Klapetke Brygida, Kusa Henryk, Kosarzycka Stanisława, Misiak Klemens, Pawlak Stanisława, Patycki Paweł, Piskórz Jan. Popławska Róża, Pytlarz Czesław, Radzicki Remigiusz, Samiec Bolesław, Skałecki Stefan.

1954/55-Adamska Eleonora, Górski Bolesław, Grochowski Paweł, Karpiński Roman Kosmowski Stanisław, Kuhn Manfred, Liszewska Teresa, Liszka Helena, Markiewicz Cecylia, Moderow Urszula, Parlej Janina, Pawłowski Franciszek, Popławski Tadeusz, Stolarczyk Wiktor, Wellnitz Irena.

1955/56-Burda Antoni, Buchalska Jadwiga, Hinc Halina, Kwiecień Jan, Michoń Stanisław, Pytalarz Irena, Witkowicz Marianna, Wypiór Jan.

1956/57-Adamska Gertruda, Górski Tadeusz, Ignasiak Wiesław, Jamroz Leonard, Kowalik Genowefa, Kozłowska Barbara, Kozieł Bogumiła, Kuhn Rita, Matyja Andrzej, Moderow Maria, Piechowski Antoni, Pytlarz Kazimiera, Rufkiewicz Kurt, Nowakowski Jan, Skórnicki Tadeusz, Szafranke Winfrid, Tatara Stanisław, Wendland Brunon.

1957/58-Górska Irena, Kozieł Danuta, Kusa Halina, Popławska Danuta, Skórnicki Stanisław. Michalska Stefania, Motyl Jan, Popławski Bogusz, Rygalski Jan, Rygalski Zdzisław, Wawrzyniak Jan, Wendland Erika, Widawski Ryszard.

1959/60-Burda Halina, Cuper Jan, Cuper Józef, Czaja Halina, Filinowicz Eugeniusz, Gajewska Krystyna, Grygiel Sabina, Gugała Stanisław, Karpińska Jadwiga, Kozieł Janina, Kleszcz Tadeusz, Miszta Aleksandra, Muszczek Wanda, Owczarek Barbara, Piechowska Bronisława, Piechowski Józef, Roguska Elżbieta, Stecyk Michał, Stolarczyk Ryszarda, Widawski Jerzy.

1960/61-Baranowicz Janina, Chruścińska Barbara, Gugała Jadwiga, Klat Barbara, Klocek Krystyna, Kozieł Władysław, Kruszyńska Maria, Kwiecień Kazimiera, Markiewicz Leokadia, Maroszek Zbigniew, Owczarek Ryszard, Pilarska Krystyna, Politycka Maria, Sikora Feliks, Szulim Antoni, Tatera Franciszek, Twardowski Józef, Wawrzos Jan, Walewska Janina, Różańska Danuta .

1961/62-Filinowicz Janina, Grygiel Janina, Janus Wiesława, Kozłowski Jan, Kwiecień Józef, Michałek Lech, Owczarek Wiesława, Popławski Stefan, Smolich Jan, Stecyk Tadeusz, Stolarczyk Agata, Tatara Antoni, Walewski Wacław, Widawski Józef, Zdre- nka Franciszek.

1962/63-Baranowicz Krystyna, Górski Roman, Filinowicz Maria, Gronowski Edward, Grochowska Franciszka, Gugała Edward, Janus Roman, Jędrzejek Marek, Juszczyk Jan, Kleszcz Eugeniusz, Klóska Barbara, Kozieł Jan, Kozłowski Zygmunt, Kruszyńska Irena, Miszta Józef, Nowak Janina, Politycki Ludwik, Popławski Jan, Prokop Marian, Rekowska Jadwiga, Rygalska Henryka Skórnicka Teodora, Spiechowicz Wiesława, Stecyk Maria, Stolarczyk Edward, Tatera Helena, Wicik Wiesław.

1963/64-Błońska Maria, Burda Jan, Burda Teresa, Gajewska Jadwiga, Grygiel Władysław, Gugała Danuta, Kozieł Genowefa, Miszta Maria, Muszczek Jerzy, Owczarek Mirosława, Piechowski Stanisław, Pisała Paweł, Prokop Krystyna, Szulim Eugeniusz, Wawrzos Józef.

1964/65-Baranowicz Halina, Dziamara Krystyna, Fornal Danuta, Gronowski Marian, Górski Jan, Lalik Stanisław, Markiewicz Kazimierz, Owczarek Tadeusz, Piechowska Genowefa, Pisała Anna, Ratajczyk Maria, NiedŸwiedŸ Józefa, Ratajczyk Antoni, Sobański Stanisław, Spiechowicz Grażyna, Tatera Konrad, Wawrzos Henryka, Wajstok Walburga, Wicik Lucyna, Widawska Helena, Widawski Stefan, Zeler Piotr, Kokocińska Janina, Wolska Wanda.

1965/66-nie ma absolwentów gdyż wprowadzono 8 klas.

1966/67-Burda Maria, Gugała Elżbieta, Juszczyk Jerzy, Kucharska Jadwiga, Miszta Jan, Stecyk Władysław, Wypiór Władysława.

1967/68-Baranowicz Barbara, Barnaś Edward, Borkowska Wiesława, Chruścińska Krystyna, Dziamara Eugenia, Filipiak Tadeusz, Grygiel Jan, Grygiel Leon, Klaryński Edward, Kozieł Barbara, Adam, Kozieł Józef, Kupczyk Edward, Michoń Bernadeta, Owczarek Elżbieta, Piechowski Jan, Skórnicka Anna, Stecyk Jan, Wienke Daniela.

1969/70-Burda Genowefa, Dziamara Andrzej, Filinowicz Leszek, Górska Bronisława, Gryz Paweł, Jędrzejek Adam, Kaczmarek Łucja, Kowalski Bogdan, Kozieł Gabriela, Kozieł Janina, Kruszyńska Krystyna, Kupczyk Janina, Kusa Jan, Markiewicz Anna, Muszczek Lech, Pyrr Irena, Rufkiewicz Helena, Sankowska Ewa, Sikora Zenona, Sroczyńska Maria, Stępień Ewa, Stolarczyk Aldona, Walewski Antoni, Wienke Gabriela, Zuder Halina.

1970/71-Barnaś Julianna, Baranowicz Zdzisław, Burniewicz Piotr, Cygan Bogumiła, Gronowski Karol, Grygiel Irena, Gryz Ela, Janus Waldemar, Karpiński Józef, Kwaśniewska Jadwiga, Michoń Anna, Owczarek Marianna, Prokop Barbara, Pyrr Franciszek, Ratajczyk Zygmunt, Rekowska Teresa, Sobański Czesław, Sobańska Maria, Sobańska Wanda, Spiechowicz Anna, Stecyk Anna, Stolarczyk Eugeniusz, Walewski Zygmunt, Wystup Grzegorz, Zeler Bogdan.

1971/72-Borkowski Andrzej, Burniewicz Władysława, Dziamara Cecylia, Filipiak Grażyna, Gryz Halina, Gugała Mieczysław, Janus Marianna, Juszczyk Barbara, Kiełtyka Justyna, Klaryński Roman, Kozieł Paweł, Kowalska Elżbieta, Kupczyk Stanisław, Owczarek Anna, Piechowski Paweł, Ratajczyk Ryszard, Rekowska Ewa Rufkiewicz Grażyna, Szmalec Stanisław, Sroczyński Włodzimierz, Stecyk Roman, Stępień Tadeusz, Szymkowiak Renata, Walewska Łucja, Wienke Jadwiga, Witkowicz Genowefa, Wróblewska Barbara.

1972/73-Baranowicz Jan, Barnaś Zdzisław, Jasiak Zdzisław, Kaczmarek Brygida, Klaczyński Jan, Kleszcz Zofia, Jasiak Ryszard Kozieł Jan, Kozieł Stanisław, Michałek Stanisław, Michoń Wojciech, Pyrr Renata, Rufkiewicz Bernadeta, Sobańska Krystyna, Staniek Elżbieta, Stecyk Helena, Szmalec Janina, Wawrzkiewicz Marian, Wawrzos Adam, Witkowicz Adam, Zuder Zygmunt.

1973/74-Chruścińska Stanisława, Grygiel Krystyna, Gryz Piotr, Janicka Ewa, Kopienke Bernard, Kozieł Elżbieta, Kozieł Maria, Kozieł Henryk, Miłkowski Józef, Misztal Zofia, Miłoch Kazimierz, Muszczek Maria, Owczarek Jerzy, Pawlak Leokadia, Piechowska Janina, Rekowska Małgorzata, Szmalec Leszek, Walewski Bronisław, Węgrzyn Renata, Wienke Paweł, Wienke Piotr, Wienke Teresa, Zeler Małgorzata.

1974/75-Baranowicz Stanisław, Baranowicz Teresa, Burniewicz Marek, Gajewska Aniela, Gugała Jolanta, Hermann Monika, Jasiak Maria, Karpiński Edmund, Kaszycka Elżbieta, Kozieł Alicja, Kozieł Piotr, Madej Andrzej, Michałek Andrzej, Owczarek Eugeniusz, Pietrzak Andrzej, Walewska Alina, Wawrzkiewicz Cecylia, Wicik Roman, Witkowicz Waldemar, Zytur Hubert.

1975/76-Barańczyk Sabina, Bocheński Waldemar, Borkowski Artur, Dziamara Grzegorz, Hermann Bernadeta, Jasiak Bernadeta, Juszczak Bożena, Kędzia Maciej, Klaczyński Adam, Kowalski Ireneusz, Kucharska Bernadeta, Michałek Marian, Miłoch Ewa, Miszta Bernadeta, Misztal Alicja, Penkała Piotr, Plewa Brygida, Plewa Ireneusz, Plewa Manfred, Ratajczyk Eugeniusz, Skwarek Bożena, Sroczyński Roman, Szłapa Krzysztof, Szymkowiak Gabriela, Wicik Włodzimierz, Wienke Anna.

1976/77-Burniewicz Stanisław, Dziamara Janina, Hermann Marek, Kiełtyka Mieczysława, Klaczyński Józef, Klat Jolanta, Kozieł Jolanta, Krokos Janina, Kwaśniewska Ewa, Michałek Brygida, Michoń Maciej, Rek Mirosława, Senska Gabriela, Stecyk Teresa, Walewski Henryk, Wolska Wiesława.

1977/78-Brzezińska Małgorzata, Filipiak Grzegorz, Gryz Mirosław, Janiszewski Andrzej, Juszczyk Elżbieta, Kaszycki Henryk, Kędzia Katarzyna, Kowalski Dezyderiusz, Marlewska Barbara, Penkała Ewa, Pietrzak Elżbieta, Piosik Kazimiera, Plewa Bożena, Plewa Małgorzata, Plewa Renata, Rek Wioletta, Skwarek Piotr, Winke Konrad, Wolska Jolanta.

1978/79-Baranowicz Elżbieta, Bocheński Zbigniew, Brewka Maria, Hermann Gabriela, Jabłońska Alicja, Janiszewski Piotr, Jasiak Gabriela, Juszczak Zbigniew, Kaczmarek Janina, Matyja Mariola, Miłoch Eugeniusz, Skórnicka Aleksandra, Senski Piotr, Starszak Grażyna, Stecyk Piotr.

1979/80-Hermann Feliks, Karpińska Maria, Kempa Bogdan, Kozieł Eugeniusz, Piwowarczyk Małgorzata, Radke Dorota, Rek Aldona, Serówka Mirosław, Sroczyńska Małgorzata, Swieczkowska Klara, Walewski Ryszard, Weinstok Norbert, Winiarska Urszula, Wojtecki Piotr, Wróblewski Piotr, Zając Renata.

1980/81-Ajsztet Roman, Baranowicz Mariusz, Bator Stanisław, Bielarczyk Ewa, Czapowski Leszek, Fornal Jan, Grygiel Anna, Herman Edyta, Janiszewski Piotr, Konak Krzysztof, Kowalski Eugeniusz, Kozieł Lucyna, Marlewski Zbigniew, Michałek Krystyna, Michałek Teresa, Miłoch Andrzej, Penkała Jacek, Ratajczyk Sławomir, Senska Elżbieta, Serówka Piotr, Stecyk Andrzej, Szymański Wit, Wienke Wiktor, Wojtecki Andrzej, Zeler Jarosław, Zuder Iwona.

1981/82-Andrzejewska Danuta, Burda Urszula, Czapowski Wiesław, Górska Małgorzata, Kempa Jolanta, Klat Bernadeta, Kociuba Bożena, Madej Dariusz, Michałek Anatol, Michoń Grzegorz, Miłoch Grzegorz, Pietrzak Marek, Ratajczyk Grzegorz, Ratajczyk Ireneusz, Teusz Krzysztof, Wojciechowska Wioletta, Wojtecka Ewa.

1982/83-Bielarczyk Maria, Błaszczyk Lucyna, Brzeziński Konrad, Chromiec Izabela, Czapowska Anna, Grześk Janusz, Hermann Sławomir, Jacukowicz Czesław, Janiszewski Tomasz, Krokos Jolanta, Winiarska Małgorzata, Wojtecka Barbara.

1983/84-Brewka Marek, Chromiec Przemysław, Czeszejko Beata, Filipiak Wioleta, Jacukowicz Katarzyna, Karpiński Jan, Kempa Bożena, Kozieł Elżbieta, Krysztofiński Waldemar, Piwowarczyk Lucyna, Rek Jarosław, Steppa Lucyna, Winke Marian.

1984/85-Barańczyk Iwona, Głyżewski Dariusz, Grochowska Joanna, Kasznia Renata, Kasznia Wioletta, Kempa Anna, Piosik Ireneusz, Popławska Joanna, Serówka Grzegorz, Wojtecka Anna.

1985/86-Bielarczyk Zbigniew, Bocheński Piotr, Cygan Janusz, Czapowski Henryk Grochowski Janusz, Gryz Andrzej, Ratajczyk Elżbieta, Michałek Zbigniew, Piechowski Grzegorz, Popławski Waldemar, Sandrzyk Mirosław, Skwarek Teresa, Skórnicki Tomasz, Steppa Jadwiga, Wicik Aneta.

1986/87-Baron Janusz, Górska Beata, Górska Honorata, Konak Piotr, Piwowarczyk Andrzej, Plewa Katarzyna, Popławski Mirosław, Sandrzyk Zofia, Steppa Krystyna, Teusz Danuta.

1987/88-Baron Piotr, Gronowska Ewa, Jasiak Urszula, Michałek Tomasz, Musiał Rafał, NiedŸwiecki Krzysztof, Ratajczyk Dorota, Wicik Zbigniew, Widawski Jacek.

1988/89-Andrzejewski Tomasz, Baron Andrzej, Chromiec Artur, Gronowski Arkadiusz, Kasznia Mariola, Kozieł Krystyna, Markiewicz Magdalena, Miłoch Krzysztof, Musiał Agnieszka, Plewa Hanna, Popławski Wiesław, Radzka Andżela, Skwarek Małgorzata, Stecyk Mariusz, Steppa Albin, Wicik Elżbieta, Widawski Tomasz.

1989/90-Bielarczyk Joanna, Bieńkowska Beata, Brzezińska Aniela, Czapowska Mariola, Cichoń Żaneta, Hermann Marcelina, NiedŸwiecka Marzena, Obarska Grażyna, Sandrzyk Katarzyna, Włodarczyk Robert.

1990/91-Burniewicz Rafał, Filipiak Sławomir, Miłoch Sławomir, Prokop Angelika, Radzka Patrycja, Sobański Krzysztof, Stecyk Robert, Wicik Mirosław, Widawski Krzysztof, Wróblewski Mirosław.

1991/92-Andrzejewski Rafał, Brzezińska Sabina, Czapowski Adam, Gronowska Agnieszka, Kisiel Wioletta, Kleszcz Piotr, Kucharska Anna, Kusa Mirosław, Musiał Grzegorz, Pęksińska Inez, Popławska Anna, Skwarek Andrzej, Skwarska Agnieszka.

1992/93-Baranowicz Sławomir, Filipiak Hanna, Garczyński Andrzej, Garczyński Mariusz, Kaczmarek Sebastian, Kozłowski Jarosław Kucharski Piotr, Markiewicz Joanna, Michałek Katarzyna, Pęksińska Patrycja, Radke Klaudia, Rekowska Magdalena, Skwarski Adam, Wicik Mariusz.

1993/94-Baranowicz Małgorzata, Baron Justyna, Bator Łukasz, Bieńkowski Michał, Karpińska Agnieszka, Kleszcz Anna, Lewicki Krzysztof, Popławska Iwona, Prokop Przemysław, Radke Piotr, Radzka Karolina, Stępień Krzysztof, Walewski Leszek, Wicik Grzegorz, Widawski Janusz.

1994/95-Bator Marcin, Dawidowski Jerzy, Gugała Waldemar, Kasznia Aneta, Kozieł Krzysztof, Kucharska Edyta, Michalski Tomasz, Miłoch Danuta, Nowak Magdalena, Piechowska Katarzyna, Pietrzak Kamil, Popławski Adam, Pyszniak Magdalena, Radzki Marek, Serówka Janusz, Skwarek Tomasz, Smolarz Agnieszka, Stecyk Sylwia, Walewska Monika, Załachowski Grzegorz.

1995/96-Gugała Mariusz, Jasiak Paweł, Kaczmarek Justyna, Kleszcz Marcin, Krokos Sylwia, Machnowska Honorata, Masion Agnieszka, Pęksińska Anna, Pyszniak Marcin, Radke Łukasz, Romańczyk Anna, Skibicka Krystyna, Staniek Tomasz, Stępień Anna, Walewski Zbigniew, Widawski Marcin

1996/97-Burniewicz Paweł, Filinowicz Małgorzata, Kaczmarek Michał, Karpińska Karolina, Krokos Szymon, Machnowska Kamila, Masion Angelika, Michalska Monika, Musiał Damian, Nowak Joanna, Piechowska Edyta, Radke Dominik, Radke Dominika, Ratajczyk Angelika, Seredyn Michał, Smolarz Hubert, Sroczyński Andrzej, Stępień Agnieszka, Załachowski Michał.

1997/98- Angelika Banaś, Karolina Banaś, Karolina Bielarczyk, Marcin Bocheński, Marcin Bondos, Sławomir Bondos, Dominik Burniewicz, Wiesława Grad, Łukasz Ilków, Edyta Kasznia, Robert Łaski, Dawid Maliński, Justyna Markiewicz, Jacek Michalski, Zbigniew Miłoch, Kamila Prokop, Magdalena Ptasińska, Paweł Pyszniak, Mateusz Radke, Anna Radzka, Anna Staniek

1998/1999 kl. VIII - Aleksandra Bator, Sebastian Gozdur, Karolina Jasiak,Damian Machnowski, Marta Martyn, Karol Miłkowski,     Monika Prokop,  Magdalena Radke, Katarzyna Rutkowska, Elżbieta Sroczyńska, Sabina Surma, Paweł Ślachciak, Zbonik Joanna, Karolina Zeler, Arkadiusz Zieliński.

1998/1999 kl. VI - Przemysław Baranowicz, Grzegorz Bator, Edyta Bocheńska, Sylwia Gugała, Magdalena Ilków, Mateusz Kozieł, Sabina Malińska, Łukasz Martyn, Łukasz Nowak, Justyna Piechowska, Łukasz Piwowarczyk, Krzysztof Szymański, Zbigniew Ślachciak, Krzysztof Załachowski, Monika Zbonik, Tomasz Zieliński, Robert Zytur.

1999/2000 kl. VIII- Jerzy Dawidowski, Rafał Gozdur, Janusz Grad, Elżbieta Jasiak, Aleksandra Kosarzycka, Elżbieta Kucapska, Ernest Kucapski, Jakub Masion, Anna Pietrzak, Marzena Prokop, Agnieszka Ptasińska, Ewelina Rachfał, Arkadiusz Radke, Radoslaw Romańczyk, Michał Skibiński, Anna Skórnicka, Magdalena Sypniewska, Łukasz Sypniewski, Kornelia Wendland, Tomasz Wicik, Marta Zytur, Przemysław Bondos.

1999/2000 kl. VI- Robert Barańczyk, Irena Burniewicz, Anna Filipiak, Sylwia Filipiak, Anna Gozdur, Arkadiusz Gozdur, Renata Grad, Sławomir Gronowski, Michał Piotr Kanabaj, Tomasz Kisiel, Grzegorz Kosarzycki, Maciej Kośmider, Adam Michałek, Michał Miłoch, Paulina Maria Procyk, Aleksander Paweł Radke, Zbigniew Jan Smolarz, Marcin Zbonik, Kamil Rachfał.

2000/2001-Mateusz Bator, Karol Błaszczyk, Mateusz Garczyński, Marcin Gozdur, Katarzyna Gryz, Agnieszka Grześk, Jarosław Kasznia, Wojciech Kośmider, Daniel Kozieł, Maciej Kozieł, Sylwia Kucapska, Artur Łaski, Łukasz Markiewicz, Dominika Marlewska, Urszula Michalska, Magdalena Miłkowska, Sławomir Miłoch, Dariusz Niedźwiecki, Bartek Romańczyk, Piotr Rosa, Karol Skibiński, Paweł Skórnicki, Dariusz Stępień, Malwina Surma, Małgorzata Szymańska, Marcin Traczuk, Martyna Wendland, Sławomir Wendland, Dawid Zytur, Łukasz Zytur.

2001/2002-Adriana Ajsztet, Adam Barabasz, Angelika Bugaj, Natalia Bukowy, Karolina Kosarzycka, Jolanta Staniek, Wojciech Orłowski, Monika Wendland, Monika Zytur, Krzysztof Smolarz, Sylwester Bondos, Piotr Kujawa, Adrian Madej, Arkadiusz Filipiak, Ewelina Bielarczyk, Aleksandra Szłapa, Edward Zaręba, Adam Bannach, Ilona Ogórek, Marzena Surma, Bartłomiej Wachowski, Damian Jaworski, Monika Bondos, Katarzyna Gugała, Monika Łaska, Marcin Miłoch, Arkadiusz Drzazga, Michał Jasiak,Anna Kurowska, Ewelina Siwek, Dawid Weistock.

2002/2003 - Sylwia Zeler, Iwona Kujawa, Aleksandra Marlewska, Kamila Sadłowska, Adam Zaręba, Daria Pęksińska, Piotr Dawidowski, Michał Bannach, Robert Martyn, Patrycja Szymańska, Maciej Leszczyński, Przemysław Kozieł, Dariusz Bocheński, Sylwia Procyk, Sandra Seredyn, Łukasz Surma, Zofia Węgrzyn, Dawid Orłowski, Joanna Gryz, Katarzyna Kobyłka, Dawid Miłoch, Mateusz Rosa, Grzegorz Sromała, Radosław Madej, Monika Martyn, Andrzej Świtała, Weronika Budnik, Małgorzata Mirr, Izabela Ogórek, Piotr Kaliski, Paweł Kaliski.

2003/2004 - Radosław Ajsztet, Sławomir Budnik, Sebastian Bugaj, Magdalena Czapowska, Łukasz Fornal, Justyna Gozdur, Anna Jasiak, Tomasz Jaworski, Aneta Kanabaj, Karol Kobyłka, Adrian Kopinke, Sandra Kowalska, Dorota Kozieł, Oktawia Kucapska, Krzysztof Madziała, Aleksandra Michalska, Artur Michałek, Joanna Misiak, Dariusz Mrotek, Andrzej Prokop, Radosław Siwek, Marzena Sroczyńska, Małgorzata Sypniewska, Justyna Wendland, Michał Wienke, Marcel Wojtecki, Piotr Zytur.

2004/2005 -   Natalia Banach, Ewa Bannach, Szymon Bannach, Krzysztof Barabasz, Aleksandra Budnik, Agnieszka Czerwińska, Tomasz Gozdur, Waldemar Kobyłka, Diana Sara Kowalska, Agnieszka Krakowiak, Kamila Krokos, Monika Kujawa, Sandra Kusa, Kamil Madej, Michał Madej, Patrycja Marlewska, Radosław Michałek, Martyna Pietrzak, Olga Pietrzak, Patrycja Rek, Michał Urbanek, Wojciech Urbanek, Marta Staśkowiak, Sebastian Łukasz Stecyk, Dariusz Wicik, Dawid Zeler, Justyna Zytur.

2005/2006 (klasa VI a) - Aneta Brzezińska, Filip Budnik, Daria Drzazga, Marcin Fornal, Marlena Hermann, Marta Jasiak, Krzysztof Konarski, Rafał Król, Patryk Landowski, Justyna Maciejewska, Marcin Martyn, Paulina Misiak, Kacper Radke, Maja Ratajczyk, Monika Rosa, Ewelina Seredyn, Joanna Skibińska, Joanna Staniek, Beata Wendland.

2005/2006 (klasa VI b) - Sławomir Bannach, Krzysztof Bondos, Adriana Budnik, Daria Jaworska, Alicja Kaczmarek, Kacper Kaczmarek, Krzysztof Kobyłka, Mateusz Krokos, Aneta Mrotek, Wojciech Prokop, Justyna Rek, Patrycja Sadłowska, Karolona Sromała, Magdalena Sromała, Anna Stanek, Monika Szymańska, Kamil Świtała, Damian Weistock, Piotr Zbonik.

2006/2007 - Kamil Banach, Marta Bannach, Kinga Brzezińska, Bartosz Chromiec, Angelika Czerwińska, Patryk Damięcki, Marcin Iwasiuk, Arkadiusz Kasznia, Jagoda Kozieł, Sandra Kuszel, Marcin Łój, Błażej Madej, Rafał Martyn, Damian Miłoch, Agnieszka Orłowska, Piotr Pietrzak, Krystian Seredyn, Damian Siwek, Maciej Sromała, Sabina Stecyk, Marcin Wienke.

  2007/2008 -  Bartłomiej Banach, Patryk Radosław Bińkowski, Manuela Bocheńska, Milena Anna Brzezińska, Przemysław Budnik, Agnieszka Głyżewska, Aleksandra Głyżewska, Emilia Gronowska, Łukasz Damian Gryczka, Dominika Jasiak, Kacper Kosmowski, Mieszko Kowalski, Katarzyna Łój, Anna Krakowiak, Łukasz Krokos, Malwina Maciejewska, Patrycja Maciejewska, Maciej Małecki, Martyna Anna Masion, Karolina Michałek, Adrian Musiał, Paulina Piechowska, Michał Pietrzak, Łukasz Stecyk, Małgorzata Anna Syrek, Krystian Szymański, Grzegorz Węgrzyn.   

2008/2009 -   Patrycja Bannach, Sebastian Czapowski, Piotr Czerwiński, Dariusz Damięcki, Marta Fornal, Łukasz Hermann, Sebastian Jaworski, Sławomir Kobyłka, Paweł Maciejewski, Wioletta Martyn, Sebastian Miłoch, Patryk Radke, Adrianna Rosa, Mateusz Skrzypczak, Szymon Staśkowiak, Arkadiusz Stecyk.

  2009/2010 -  Krzysztof Andrzejewski, Błażej Bannach, Joanna Barabasz, Oskar Chromiec, Paweł Głyżewski, Daria Gozdur, Klaudia Gurda, Marcin Maciejewski,       Jakub Marewski, Emilian Masternak, Wojciech Piechowski, Jakub Piwowarczyk, Sebastian Płucisz, Kamila Stecyk, Marcin Szymański, Maja Szmyt, Dawid Świtała, Martyna Wicik, Agnieszka Witkowska.

2010/2011 -    Agnieszka Bień, Daniel Budnik, Artur Burda, Maciej Chromiec, Aleksandra Czerwińska, Paulina Domisz, Marcin Drzazga, Szymon Grad,      Adam Krakowiak,  Aleksandra Kosmowska, Agnieszka Krokos, Mateusz Król, Marlena Masternak, Patrycja Miłoch, Bartłomiej Mrózek, Martyna Musiał,  Maja Owczarek, Michał Powalisz, Damian Rogenbuk, Waldemar Sikora, Sandra Skrzypczak, Kamil Sromała, Katarzyna Sromała, Angelika Stecyk, Grzegorz Szymański, Paulina Witkowska.

2011/2012 -   Maciej Andrzejewski, Lidia Bocheńska, Kamil Brzeziński, Angelika Dobber, Radosław Filipiak, Kamil Gronowski,     Łukasz Jaszczyk, Piotr Jaszczyk, Jerzy Kobyłka, Daniel Łój, Alekszander Maciejewski, Alicja Maciejewska, Stanisław Małecki, Seweryn Masternak, Weronika Okoń, Ewelina Płucisz, Dawid Stecyk, Natalia Szczutkowska, Kamil Wienke, Bartosz Zaręba.  

2012/2013 -   Marcelina Baranowska, Bartosz Baron, Patryk Budnik, Jakub Janicki, Klaudia Kin, Jakub Krakowiak, Paulina Marlewska, Bartosz Mętlak, Kornelia Miłoch, Mateusz Musiał, Mikołaj Radke, Patrycja Skerra, Dominik Skulimowski, Karol Sromała, Cyprian Wicik, Patryk Witkowski, Kinga Zagrodnik, Bartosz Zdrenka             

2013/2014  - Piotr Baranowicz, Miłosz Bronk, Wiktoria Brzezińska, Daniel Domisz, Krystian Drzazga,Bartosz Gurda, Karol Kardasz, Kinga Kosmowska, Marcelina Kowalska, Jakub Kozieł, Kacper Krakowiak, Kinga Krumrey, Mateusz Krysztofiński, Grzegorz Malczewski, Marcin Marlewski, Dawid Martyn, Łukasz Masternak, Weronika Michalska, Mikołaj Miłoch, Monika Powalisz, Piotr Skerra, Wojciech Szłapa, Sylwia Wendland, Oliwia Wicik, Marcelina Winiarska, Julia Wójtowicz

 2014/2015  - Patryk Andrzejewski, Sebastian Banaś, Marcelina Gramza, Sandra Jędrzejczyk, Wiktoria Kucharska, Kinga Mętlak, Aleksandra Okoń, Kajetan Sadłowski, Natalia Skulimowska, Jolanta Wałcerz

2015/2016-  Weronika Ajsztet, Aleksandra Baron, Agata Barylska, Oliwia Bocheńska, Oliwia Budnik,  Dominika Chromiec, Wiktoria Haase, Przemysław Jasiak, Martyna Kaczmarek, Dominik Kin,  Natalia Kowalska, Maksymilian Kowalski, Marta Krakowiak, Szymon Łosoś, Olivia Madej,      Marta Marlewska, Szymon Michalski, Krystian Musiał, Zofia Pietrzak, Wojciech Piwowarczyk, Agnieszka Ryczek, Martyna Stefen, Natalia Wróblewska

 

 

Aktualności

Kontakt

  • PSP w Głubczynie
    Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Maksymiliana Grochowskiego w Głubczynie
    Głubczyn 23
    77-430 Krajenka
  • (67) 263 07 26
    fax: (67) 263 09 21

Galeria zdjęć